A Szent Korona Rádió értesülése alapján a XXII. kerületben , Budapest külvárosában most a Pride hónap keretében szivárványszínűre festegetik a padokat a szója lattés Kutyapártosok.
A 686 millió Állami pénzzel tartozó pártnak (ami azért alakult ki, mert nem kerültek be a Parlamentbe a választások alatt, de ennyi pénzt vettek fel a kampányra, amit most ki kell fizetniük) úgy néz ki, ez az akció tűnt a legfontosabbnak.

Az általuk publikált képek alapján nem túl sok embert érdekel a szivárványos padok látványa. Az üzenet mindenesetre káros és visszatetsző. Várhatóan a patrióták visszafestik saját pénzből a padokat eredeti színükre.





Leave a Reply