Három angol kislány – 11, 12 és 14 éves – napokon át több mint húsz pakisztáni származású férfi által erőszakoltatott és kínoztatott egy brit városban. Az egyik lány nyelvét egy falhoz szögezték, hogy ne tudjon sikítani vagy mozogni, miközben a többiek folytatták vele a szexuális bántalmazást. Ez a borzalmas eset nem elszigetelt jelenség, hanem része annak a mintának, amely éveken át zajlott több brit városban, elsősorban pakisztáni migránsok részvételével.
A pakisztáni diaszpóra egyik ismert vezetője Rochdale-ben, Shabir Ahmed, akinek köreihez tartoztak az elkövetők, a bíróság előtt nyíltan hangoztatta felsőbbrendűségi nézeteit. Kijelentette, hogy a pakisztániak „a legfelsőbb faj”, a fehér gyerekek pedig maguk a hibásak az erőszakban, mert a „fehér társadalom képezte ki őket szexre”. Hasonló kijelentéseket tett a tárgyaláson, miközben az áldozatokat „prostituáltaknak” és „fehér hazugságoknak” nevezte, a bírót pedig „rasszista disznónak” titulálta.

A rendőrség és a szociális szolgálatok azonban nem védték meg a lányokat. Ehelyett nevettek az ügyeken, eltüntették a bizonyítékokat, törölték a feljegyzéseket és az információkat. Az áldozatokat vagy meggyőzték arról, hogy ők a hibásak („te magad akartad”, „prostituált vagy”), vagy hosszú távú pszichiátriai „kezelésre” küldték őket – ami csak tovább súlyosbította a lelki traumát és a jövőbeli problémákat. Mindez a politikai korrektség jegyében történt: a hatóságok félték a „rasszizmus” vádját, ha pakisztáni férfiakat vádolnak meg, ezért inkább az áldozatokat hagyták cserben.
Hivatalos vizsgálatok – például a Rotherham-i Jay-jelentés – megerősítik, hogy legalább 1400 gyermek esett áldozatul hasonló szervezett szexuális kizsákmányolásnak 1997 és 2013 között, többségében brit-pakisztáni férfiak által. Hasonló botrányok robbantak ki Rochdale-ben, Telfordban, Oxfordban és más városokban is. A Rochdale-i ügyben 2012-ben kilenc férfit ítéltek el, köztük Shabir Ahmedet, aki 19 év börtönt kapott. A hatóságok mégis évekig szemet hunytak a jelek felett.2
Az ügyek évtizedekig titokban maradtak vagy bagatellizálták őket. Csak akkor kerültek széles körben napvilágra, amikor Elon Musk az X platformon nyilvánosságra hozta a bírósági vallomásokat és dokumentumokat. Enélkül valószínűleg ma sem tudnánk a teljes képről – a média és a politika hallgatása miatt. Musk bejegyzései nyomán újraindult a vita, és több parlamenti képviselő is követelte a teljes körű, független vizsgálatot.
Így „veszítették el” az angolok az országukat. A „Nagy-Britanniában” (vagy ahogy a kritikusok nevezik: a „rohadt Kis-Britanniában”) történtek világos tanulsággal szolgálnak minden európai nemzet számára – beleértve Magyarországot is. Ne engedjük meg, hogy a tömeges, ellenőrizetlen bevándorlás, a kulturális és vallási inkompatibilitás, valamint a hatóságok politikai korrektség miatti tétlensége hasonló tragédiákhoz vezessen. A gyermekek védelme nem lehet másodlagos semmilyen ideológiai megfontolás miatt.
Ez nem „gyűlöletbeszéd”, hanem a tények és az áldozatok vallomásainak tükrözése. A történelem azt mutatja: aki nem tanul a mások hibáiból, az megismétli azokat. Ne akarjunk „Nagy-Pakisztánná” válni.
Források:





Leave a Reply