Franciaországban migránsok megtámadtak egy helyi lakost, belelökték a csatornába, és leköpködték.
Az esetet a migránsok az okostelefonjaikkal rögzítették, mint valami trófeát. A kérdés az, hogy ezek az egyének vajon hogyan tudnának beintegrálódni egy felvilágosultabb kontinens gazdasági vérkeringésébe, Európában. A válasz költői, a válasz rideg: sehogy.
Amit a videón látunk, az a kőkorszak és az ősközösség között félúton megragadt mentalitás.
Az ellenőrizetlen migráció csak visszaveti Európa társadalmát. Az ilyen jelenetek mutatják, hogy nem integrálódnak az ilyen egyének a kultúrához, hanem megpróbálják magukhoz betegíteni, mint egy rákos sejt az emberi szervezetet.





Leave a Reply